Siit leiad kōik mida sa meie toidu kohta teada tahad

Räägime kvaliteedist

Ütleme uhkusega, et meie kui restorani kõigi otsuste keskpunkt oled sina. Ilma sinuta ei oleks ka meid. Seepärast on meie missioon olla selline McDonald’s®, nagu sulle meeldib. Selline, kes teeb kõik, et tema valmistatud toit ja selle toidu koostisosad oleksid alati parima kvaliteediga. Selline, kes mõistab, et see, mis on hea sulle ja su perele, on hea ka meile. Sellepärast lähtumegi põhimõttest “mida lihtsam, seda ehtsam” – The Simpler The Better.

100% PUHTAD VEISELIHALÕIKED

Meie veisehakklihast kotletid valmistatakse 100% Euroopa farmidest pärit kvaliteetveiselihast. Kasutame ainult veise külje, eesveerandi ja tagaveerandi parima kvaliteediga kondita liha.

100% PUHAS KANA RINNAFILEE

Nii burgerite kui ka Chicken McNuggets™ valmistamisel kasutame ainult kana rinnafileed. Miks on see tähtis? Aga sellepärast, et kvaliteetsetest koostisosadest maitsva toidu valmistamine on üks meie tähtsamaid eesmärke.

LIHAKAD PUNASED TOMATID

Meie tomateid kasvatatakse hoole ja armastusega seemnest ning rangeimate põllumajandusstandardite kohaselt. See tagab, et meie mahlased tomatid on kvaliteetsed ning kasvatatud tervisesõbralikult ja keskkonnasäästlikult.

ROHELINE SALAT JA VÄRSKED SIBULAD

Kasutame kõigis McDonald’s® restoranides burgerite valmistamiseks parimat pehme maitsega krõmpsu jäälsalatit ja kõrgeima kvaliteediga sibulaid.

KOHV KUI AUTOGRAMM

Meie päris oma ja ehtne espresso valmib ökoloogiliselt jätkusuutlikust ja sertifikaati Rainforest Alliance Certified™ omavate kohviistanduste kvaliteetkohviubade valitud segust.