Sinu tellimus on kohale toimetatud.

McDelivery™ on siin

McDelivery™ kojuvedu

Naerata – meil on imeline uudis!

McDonald’s® teeb koostööd koos Wolt ja Bolt Food kojuveo teenusepakkujatega, et saaksid kõiki McDonald’s® lemmikeineid ja -suupisteid mugavalt omaenda kodus nautida.

Laadi alla Bolt Food äpp.

Laadi alla Wolti äpp. Võta Wolt+ ja sinu kohaletoimetamistasu on 0 eurot

Rahulda oma uudishimu ja laadi alla Wolti või Bolt Foodi kojuveo äpp, sisesta oma asukoht ja vaata, kas su aadress jääb meie valitud piirkondadesse. Keskmiselt 20 minutiga on tellimus sul ukse taga, nii et sinu McDonald’s® lemmikeineid ei ole kunagi sinust liiga kaugel!

Jälgi meid sotsiaalmeedias, et olla kursis värskeimate uudistega McDelivery™ kohta.

Korduma kippuvad küsimused

McDelivery™ toimib kolmanda osapoolte äppide kaudu, mis automaatselt arvutavad restoranist raadiuse kilomeetrites, mitte kindla asukoha järgi. Äpi kasutamiseks pead olema McDonald’s® restorani raadiuses. Parim viis kontrollida, kas sa jääd raadiusesse, on laadida alla Wolti ja/või Bolt Foodi kojuveo äpp, lisada oma aadress ja otsida lähimat McDonald’s® restorani.

McDonald’s® püüab alati oma külastajatele parima kvaliteediga toitu pakkuda. Seetõttu oleme seadnud endale eesmärgi täita tellimus 20 minuti jooksul tellimise hetkest. Seda tagamaks, et meie pakutav toit oleks saabudes endiselt kuum ja hea kvaliteediga. 20-minutiline sihtmärk määratleb McDelivery™ puhul aktsepteeritud transpordi raadiuse.

Tahame oma külastajatele kohaletoimetamisteenuse kaudu pakkuda parima võimaliku kvaliteediga toitu, nii nagu me seda oma restoranides ka teeme. Sel põhjusel oleme mõned valitud tooted kohaletoimetamisäpist eemaldanud, et iga tellimus vastaks meie ja meie külastajate ootustele.

Wolt ja Bolt Food arveldavad ainult ilma sularahata. Lisateavet saab Wolt ja Bolt Food klienditeenindusest.

Kahjuks ei saa meie mobiiliäpi pakkumisi kohaletoimetamisel lunastada, kuna teenus käib läbi Wolt ja Bolt Food kojuveo äpi ja mitte McDonald’s® mobiilirakenduse kaudu, kus antud pakkumised eksklusiivselt saadaval on.