MEIE MISSIOON JA VÄÄRTUSED

Meie

Meie missioon on teha maitsvad hea enesetunde hetked kõigi jaoks lihtsaks.

See on meie ainulaadne viis ühiskonna toitmiseks ja toetamiseks. Me pakume inimestele maitsvat toitu, mida süües nad end hästi tunnevad, ja teeme seda kergesti ligipääsetavates kohtades, sobivatel lahtiolekuaegadel ja taskukohaste hindadega, ning teeme tõsist tööd, et pakkuda meie külastajatele kiirust, valikuvõimalust ja isikupärastamist, mida meilt ka oodatakse. Andes oma parima ei paku me lihtsalt toitu, me pakume hetki, mil end hästi tunda, ja teeme seda rõõmsameelselt, tagasihoidlikult, soojalt ja usaldusväärselt, mida meie külastajad ka ootavad ja armastavad.

Meie

Meie brändi nurgakivi on ja on alati olnud pühendumus reale põhiväärtustele, mis määratlevad, kes me oleme ja kuidas me oma äri ja restorane juhime.

Kui jääme iga päev oma väärtustele truuks ja lähtume neist otsuste – nii suurte kui ka väikeste – tegemisel, siis määratleme me McDonald’s® restorane kui brändi, mida meie inimesed ja ka külastajad, keda me teenindame, võivad usaldada.

McD_OurValues_Serve_RGB

Teenindus

Me seame oma külastajad ja meeskonnaliikmed esikohale

McD_OurValues_Inclusion_RGB

Kaasatus

Meie uksed on kõigile avatud

McD_OurValues_Integrity_RGB

Ausus

Me ajame õiget asja

McD_OurValues_Community_RGB

Kogukond

Me oleme head naabrid

McD_OurValues_Family_RGB

Perekond

Me täiustame üksteist

Meie väärtused on filter, läbi mille sünnivad kõik äriotsused, sest loevad teod, mitte sõnad.

Meie

Meie tõhustatud strateegiat toetab meie keskendumine suurepäraste restoranide pidamisele ja meie inimeste mõjuvõimu suurendamisele.

Külastajate põhivajaduste rahuldamine on kõige tähtsam alus meie tegevuses ja me teeme seda, kasutades ära oma tugevust. Me täiustame oma suhtlemist inimestega, et tagada, et meie inimesed tunneksid end McDonald’s® restoranide kogukonna poolt oodatu, hinnatu ja osalisena; me jääme iga päev oma väärtustele truuks ja oleme pühendunud turvalise, lugupidava ja kaasava töökoha edendamisele, kvaliteetsete töökohtade pakkumisele ja kõigile võimaluste andmisele.