Keskkond

Keskkond

McDonald’s® elab ja tegutseb vastutustundliku juhtimise, kaasamise, edumeelsuse ja kohaliku lõimimise väärtuste kohaselt.

Vastutustundlik juhtimine

McDonald’s® kasutab kõikjal maailmas oma mõju üllal eesmärgil, et teha head inimestele, meie tööstusele ja planeedile. Arendame säästlikule ja humaansele hankimisele tuginevat äri, lihtsustame toiteväärtust silmas pidades oma koostisosi, vähendame oma jäätmete mõju, oleme maailmas miljonitele töötajatele hea tööandja ning aitame kõige suuremas hädas olijaid läbi oma heategevusorganisatsiooni Ronald McDonald House Charities või muude heategevusprogrammide kaudu.

Kaasavus

McDonald’s® on üks maailma universaalsemaid ja demokraatlikemaid kaubamärke. Meie juures on teretulnud igast kultuurist, igas eas ja iga taustaga kliendid ning me investeerime uhkusega kõigisse inimestesse, kellele meie edu tugineb – meie töötajad, meie tarnijad ja meie kogukond.

Edumeelsus

Oleme püsimatu ettevõte – alati uuendustele avatud, alati edasi liikumas. Töötame väsimatult selle kallal, et tegutseda homme paremini kui täna: alates meie algsest ärimudelist kuni läbisõiduteeninduse ehk McDrive™ ja lasteeine Happy Meal™ leiutamiseni.

Kohalik lõimimine

McDonald’s® on jõudnud oma teekonnal kaugele, olles iga riigi ühiskonnaga ühel lainel, vastates kohalikele vajadustele ja lõimudes kohaliku kultuuriga. Meie restoranide juhatajad ning meeskonnaliikmed elavad sealsamas ümburskonnas kus asuvad meie restoranid ja panustavad uhkusega oma kogukonda.

Keskkond ja säästlikkus

Selleks et kasutada energiat tõhusamalt ja näidata, et hoolime keskkonnast, oleme kehtestanud kõigis oma restoranides energiahaldussüsteemi põhimõtted, mida rakendame ja järgime rangelt. Balti riikide McDonald’s® restoranidel on ISO 50001 sertifikaat, mis näitab, et oleme võtnud kohustuse kontrollida oma restoranides kütte, elektri ja gaasi kasutamist. Oleme kindlaks teinud oma energiakasutuse vähendamise võimalused ja parandanud võimaluse korral võimalikult palju oma töö kvaliteeti ja keskkonnatoimet. Liigume koos kestliku tuleviku poole!

Tasakaalustatud valikud ja toitumisalane teave

Kõik meie tooted ja pakendid hangitakse McDonald’s® restoranide poolt heakskiidetud tarnijatelt, kes tegutsevad kõõskõlas EL kehtestatud standardite kohaselt. Lisaks sellele töödeldakse kasutatud kartongi ja õli ümber kolmandast isikust koostöö tarnija poolt.

Meie inimesed

McDonald’s® lõi 2019. aastal Balti riikides rohkem kui 100 uut töökohta. Meie inimesed saavad tipptasemel koolitust, neile pakutakse arenguvõimalusi ning neil on meie programmides osaledes võimalik omandada tööstusharu parim kvalifikatsioon.

Meie restoranide meeskkonnad läbivad ohuanalüüsi kriitiliste kontrollpunktide kursuse ning toidu- ja ohutusalase koolituse.

Tervis ja ohutus

McDonald’s® restoranid on ühed maailma turvalisimad. Meie ulatuslikud tervishoiu- ja ohutusmeetmed hõlmavad toiduohutuse auditeid, restorani riskide hindamisi, evakueerimiskavasid, mänguala sertifitseerimist ja riskianalüüse, tuletõrjeharjutusi, ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteemi, korrapäraseid toiduohutuse auditeid ja mikrobioloogilisi uuringuid, mida teostab meist sõltumatu ettevõte.