Meie ja meie külastajad armastavad McDonald’s restoranide tooteid nende mugava kaasavõtmise pärast. Pärast maitsvat einet tuleks siiski leida ka koht, kuhu visata pakendid ja see polegi alati nii lihtne, kui võiks arvata.

Keskkonnasäästliku ja sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena palume ka oma külastajatel olla aktiivsed. Kui ostad kaasa, siis võta ka prügi pärast kaasa ja ära jäta seda linna reostama. Üheskoos heade partneritega oleme paigaldanud juba praegu Riia, Vilniuse ja Pärnu linnaparkidesse kaasaegseid ja mugavaid prügikaste. Sel moel me mitte ainult ei julgusta inimesi kaasavõetavaid pakendeid ära viskama, vaid teeme selle ka inimestele lihtsamaks.

Me kõik peame tegutsema ja enda järelt koristama. Oleme koos targad ja loome nutikalt puhta linna!

McDonald’s® restoranide prügi vastane algatus

2023. aastal paigaldas McDonald’s Pärnusse kolme kohta uued nutikad prügikastid, mis koos sisseehitatud päikesepaneelidega suruvad prügi kokku, välistades võimaluse, et prügi satub loodusesse. Procomat WasteMate prügikastid on 120-liitrised ning need võimaldavad kasti mahutada viis kuni kaheksa korda rohkem prügi kui tavaline prügikast. Oleme alustanud läbirääkimisi ka partneritega Eestis, et algatust jätkata.