text-ee@2x

Ohutud ja puhtad restoranid

Teeme oma restoranide puhtuse nimel suuri pingutusi, sest puhtus ja kõrged hügieenistandardid on kõikide meie tegevuste alus. Meie eesmärk on pakkuda oma külastajatele maitsvat toitu puhtas ning ohutus keskkonnas, tagades samal ajal väga head töötingimused meie töötajatele. 

Meil on väga hea meel, kui naudid oma einet meie restoranis sees või terrassil, kuid palume, et oleksid sel juhul meie töötajale valmis näitama koroonaviiruse vaktsineerimis-, läbipõdemis- või negatiivse tulemusega testitõendit ning vajadusel ka isikut tõendavat dokumenti. Täname koostöö eest!

Meid rõõmustab, kui kannad maski, kui:
- oled restoranis sees ja ootad oma toitu;
- Sul ei ole vaktsineerimis-, läbipõdemis- või negatiivse tulemusega testitõendit – sellisel juhul pakume võimalust tellida toitu kaasa.

Meie külastajate ja töötajate turvalisuse ja tervise huvides serveerime toitu ainult kaasaostuks.

Restoranis on külastajatele kasutamiseks käte desinfitseerija ning tualettruumides antibakteriaalne seep.

Lettidele on paigaldatud teenindaja ja külastaja vahele kaitseklaas.

Hoidke teistest külastajatest 2 meetrit vahet! Ära kasuta keelavate kleepsudega märgitud toole ja laudu.

Kasutame kindaid restorani eesliinil ja McDrive™ alal, kus töötajal on otsene kokkupuude külastajate ja ka rahaga.

Oleme tõhustanud puhastus- ja sanitaarprotseduure: kõiki kontaktpunkte (nt iseteeninduskioskid, lauad, kõrged lastetoolid, uksekäepidemed jne) puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt.

Meie meeskonnaliikmed pesevad regulaarselt oma käsi; Kasutame kõigis kätepesukohtades AINULT antibakteriaalset kätepesuvahendit.

Kõikidel meie meeskonnaliikmetel on kohustus terviseprobleemidest tööandjat kohe teavitada ja haigussümptomite esinemisel kehtib nõue jääda koju haiguslehele.

Soovitame järgida juhiseid avalike kogunemiste kohta.

Soovitame kasutada makse sooritamiseks kaarti.