Anastassia Voronova, 20
“Kui luuseriks olemine tähendab 20-aastasena unistuste töö omamist ja samal ajal Mereakadeemias õppimist„ siis jah, ma olen luuser.
Oliver Umbsar, 21
“Kui luuseriks olemine tähendab majanduslikku iseseisvust, vabatahtlikuna abiõpetajaks olemist ning klaveri mängimist, siis jah, ma olen luuser.
Tanel Sujev, 22
“Kui luuseriks olemine tähendab täiskohaga töötamise kõrvalt prestiižikas ülikoolis õppimist ja seda, et mul on alati aega hobideks, siis jah, ma olen luuser!
Jelena Petuhhova, 42
“Veedan palju aega oma suurepärase tütrega. Üksi olles sukeldun raamatute maailma. Mulle meeldib olla inimeste vastu kena ning tööl olen eeskujuks tervele meeskonnale. Ning jah – ma töötan MCDONALD’s restoranis.
Piia Klaos, 46
“Olen tööl pideva enesearengu teel ja mulle meeldib tegeleda rahvusliku käsitööga. Jõulude või sünnipäevade ajal üllatan alati peret ja sõpru omatehtud kingitustega. Ning jah – ma töötan MCDONALD’s restoranis.
Tamara Hritankova, 57
“Olen lugenud läbi iga klassikalise kirjanduse teose, ning kui tahad, võin tsiteerida peast Dostojevskit. Naudin elu täiel rinnal, kasvatades kahte suurepärast lapselast just nagu lilli oma aias. Ning jah – ma töötan MCDONALD’s restoranis.