You are here

Inimesed restoranides

 

Karjäär

McDonald’s ei kujuta endast lihtsalt restorani, vaid hüppelauda tasuva karjääri professionaalsesse maailma! Me oleme veendunud, et kõik meie töötajad peavad tundma, et neid hinnatakse ja julgustatakse oma äripotentsiaali välja arendama. Samuti oleme me pühendunud kõigi töötajate väljaõppele mitmesuguste spetsiaalsete koolitusprogrammide abil ning pakume pidevalt väga häid firmasisese arengu võimalusi.

Peale selle saab McDonald’s pakkuda paindlikku tööaega, koolitust, erakordseid karjäärivõimalusi ning laia valikut muid teie ja teie elustiili jaoks sobivaid hüvitisi ja soodustusi.

Me mõistame ja tunnustame täielikult töö ja eraelu tasakaalu olulisust ning püüame töögraafikute koostamisel arvestada võimalikult palju töötajate soovidega. 

Üliõpilased

Me teame, et ülikoolis õppimine võib olla aeg-ajalt küllaltki kulukas. Seda silmas pidades oleme koostanud oma graafikud just üliõpilastele sobival viisil, hoides töö ja õpingud tasakaalus. McDonald’s pakub teie võimalusi arvesse võtvat paindlikku graafikut, võimaldades kahte vaba päeva järjest ning tehes graafikud aegsasti valmis, et oleks võimalik oma aega planeerida.

McPass

Me oleme täiesti teadlikud, et tänapäeva maailmas on välismaal töötamisel pikaajaliste karjäärivõimaluste jaoks hindamatu väärtus. Seda silmas pidades anname me välja McPassi, mis kujutab endast meie töötajate kõigi Euroopa Liidu riikide McDonald’s restoranide vahelist vaba liikumist soodustavat algatust. See nn pass võimaldab teil dokumenteerida oma oskused ja teadmised, avades ukse välismaiste McDonald’s restoranide meeskonda! McPass pakub kõigile meie töötajatele ainulaadset võimaluset avastada erinevaid töökultuure, õppida võõrkeeli ja koguda välismaal töötamise kogemust.