You are here

Kartulid

Head friikartulid saab headest mugulatest

Meie friikartulid valmivad parima kvaliteediga kartulitest, mida on küpsetatud 100% taimeõlis ja mis on väljastpoolt kuldsed ja krõbedad ning seestpoolt soojad ja jahused. Peale selle tagab McDonald’s, et erinevate toiduvalmistamisetappide puhul nii päritolufarmis, hoiustamisel, vabrikus, transpordil kui meie restoraniladudes järgitaks kõiki tervishoiu- ja ohutusprotseduure.

Me võtame regulaarselt kõigist oma farmidest proove, tagamaks, et kartulimugulate teekond lihtsast juurviljast kuni meie McDonald’s friikartulini vastaks kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, läbides üle 50 kvaliteedikontrolli.

Kui kartulid on jõudnud vabrikusse, kontrollitakse nende kvaliteeti kohe. Kartulimugulad puhastatakse tugeva veejoaga ja kooritakse auruga, pestakse, harjatakse ja kontrollitakse enne viilutamist käsitsi üle. Seejärel sorteeritakse friikartulid automaatselt ja lühemad viilud kõrvaldatakse. Järgnevalt kartulid aurutatakse, andes neile traditsioonilise ühtlase värvuse ja tekstuuri. Pärast kuivatamist küpsetatakse friikartuleid taimeõlis ning lastakse enne pakkimist ja lattu saatmist jahtuda.