You are here

Kanamunad

Vabalt peetud kanade munad

Paljudes meie toitudes on kasutatud mune: nii toidu koostisosana kui ka tervel kujul, näiteks hommikuburgerites.   Oleme uhked selle üle, et kasutame vaid selliste kanade mune, kes pole kasvanud ja elanud puurides, tagades seega loomade heaolu standardeid.  

Meie tarnijate poolt valmistatud tooted

Me anname hoolikalt läbimõeldud hinnangu kõigi McDonald’si poolt kasutatavate toorainete päritolule.  Meie restoranides on üheks prioriteediks külalistele muutumatu ja kestva kogemuse tagamine, selle pärast peame rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele vastavalt pingsalt silma peal igal valmistamise sammul alates loomisprotsessist, säilitamisest, transportimisest kuni valmistamise hetkeni meie restoranides.   

Loomade heaolu

Meile on tähtis, millistest kanadest tulevad meie munad, selle pärast tarnivad neid meile vaid McDonald’si kinnitatud tarnijad.  Meie heakskiidu saamiseks peavad tarnijad kuuluma laia ja integreeritud tarneketti, mis võimaldab kõigi kanakasvatuse aspektide kontrolli tagamist, sealhulgas lindude toitmise ja heaolu.  Me külastame oma tarnijaid tihti veendumaks, et kanadele on tagatud vajalik liikumisvabadus, toit ja värske joogivesi.  Kanade sööda on välja töötanud kogenud söödaspetsialistid ja sel viisil tagatakse kõikidele kanadele tasakaalustatud ja toitainete rikas sööt.  Sööda põhikoostisosad on teravili, sojaoad ja taimeõli ning vitamiinide ja mineraalainete orgaaniline kombinatsioon ja see on antibiootikumivaba.  Kõik meie usaldusväärsed tarnijad viivad läbi regulaarseid kontrolle vastavalt Euroopa tervise ja toiduohutusstandartide nõuetele.