You are here

INTERAKTIIVSED DIGITAALSED RAAMATUD

LUGEMINE...JA SELLE ARMASTAMINE

Me pakume tasuta harivaid ja lõbusaid digitaalseid raamatuid. Igal kuul on saadaval uus tasuta digitaalne raamat.

 

Tehes lugemise lõbusaks!

Meie uued interaktiivsed digitaalsed raamatud on suurepärane võimalus teie väikestele, et avastada imelist maailma, milles nad elavad. Mida rohkem võimalusi lastel on häid raamatuid lugeda, seda rõõmsamad nad on. McDonald's soovib lugemist lõbusamaks muuta oma interaktiivsete digitaalsete raamatutega kattes erinevaid teemasid. Me teeme koostööd Dorling Kindersley'ga, globaalse auhinnatud kirjastajaga, kes viib suure hulga lapsi kokku maagiliste illustratsioonide ning disainiga.

MIS TÄPSELT ON INTERAKTIIVSED DIGITAALSED RAAMATUD? MILLISED ELEMENDID NEIS ON INTERAKTIIVSED?

Me kutsume neid raamatuid interaktiivseteks digitaalseteks raamatuteks, mitte e-raamatuteks, kuna viimased pole alati interaktiivsed. Meie raamatud sisaldavad näiteks puslesid, animatsioone, avastusi, nuputamisküsimusi, piltide suurendusi, piltide vaatamisi, heli ning muusikat - kõik tehtud, et lastele need meeldiks. Lapsed saavad samuti luua oma enda raamatuid Happy Studio's lisades teksti, pilte, animeeritud pilte ning taustapilte. Kui raamat valmis, saavad nad raamatuid oma vanematega jagada, salvestada nad et lugeda neid hiljem või isegi need välja printida. Lapsevanemad ise saavad samuti oma lapse loomingut sotsiaalmeedia abil jagada. 

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Interaktiivsed digitaalsed raamatud on saadaval mitmetel platformidel, nutitelefonidest kuni tahvelarvutiteni Happy Studio aplikatsiooni kaudu ning arvutitel leheküljel HappyStudio.com.

Happy Studio võimaldab lastel ka luua ning jagada oma raamatuid vanematega ning isegi neid välja printida kasutades raamatulooja programmi.

KUIDAS ON McDONALD'S KINDEL, ET NEED RAAMATUD ON SOBIVAD NING TEEMAKOHASED LASTELE?

Raamatud on loodud tihedal koostööl McDonald's Euroopa Digital Engagement Advisory Board nõustajaterühmaga, mis sisaldab eksperte digitaalse hariduse ning õppimise aladelt. Nõustajate hulka kuulub professor Angela McFarlane, kes on digimängude hariduslike kasutegurite haridusprofessor ning Bristoli ülikooli haridustehnoloogia direkor. Ekspertide hulka kuulub ka professor Tom Baranowski, kes on programmide disainimine ja hindamise ekspert, mis aitavad muuta laste käitumuslikku toitumist ning füüsilist aktiivsust. Need eksperdid on hinnanud kõiki meie kampaaniaelemente, mis aitab tagada, et need oleksid vastavuses kõrgeimate standarditega ning sobivad lastele.

DIGITAALSE PRIVAATSUSE GARANTEERIMINE

Üheks suurimaks prioriteediks McDonald'si jaoks on lapsevanemate mure ohutuse ning digitaalse privaatsuse pärast. Kõik on tehtud selleks, et lastele mõeldud digitaalne tegevus toimuks turvalises keskkonnas ning kõik personaalne informatsioon hoitaks arvutiserverites, mis ei ole otseselt avatud välismaailmale. Happystudio.com on auhinnatud veebi privaatsuse pitsatiga TRUSTe poolt, kes on juhtiv globaalne informatsiooniprivaatsuse lahendustepakkuja (www.truste.com). TRUSTe privaatsuse pitsat on tuntud ja usaldatud miljonite kasutajate poolt kui vastutustundlike privaatsustavade märk.