You are here

Müüdid Happy Meali kohta

›   "Happy Meal eined teevad lapsed paksuks"

Rohkem kui 60% meie Happy Meal einetest ei ületa kolmandikku lastele soovituslikust rasva päevanormist. Meie Happy Meal menüü võimaldab valida ükskõik millise valgupõhise pearoa ning võtta juurde porgandipulgad või friikartulid, joogi ja eraldi on võimalik juurde võtta lisaks magustoit.Näiteks neljast Chicken McNuggetsist, friikartulitest, veest ja ükskõik millisest magustoidust koosnev Happy Meal eine ei ületa kolmandikku päevasest lapse jaoks soovitatavast kalorikogusest. 

›   " McDonald’s pakub ainult suhkrurikkaid jooke"

Me pakume iga Happy Meal eine juurde kümnest joogist koosnevat valikut, sealhulgas suhkruvaba ja ilma suhkruta varianti. Meie suhkruvabad joogid hõlmavad magusaineid sisaldavat Coca-Cola Light’i ja Coca Cola Zero’t, puuviljamahla või looduslikku mineraalvett Bonaqua.

›   "Happy Meal on alati ühesugune "

Iga Happy Meal eine võimaldab valida lapsel valguallikana kana ja loomaliha vahel. Peale selle saab valida friikartulite asemel porgandipulgad ning kümnest joogist ja kolmest magustoidust koosnevast valiku hulgast. Happy Meal pakub sinu lapsele hämmastamapanevat 240 menüükombinatsiooni!

›   "Magustoidud on liiga suure suhkrusisaldusega "

Iga Happy Meal einega on võimalik juurde lisada õige toitumisalase tasakaalu saavutamiseks kaasa Actimelist, värsketest õunaviiludest või Nesquicki tahvlist koosnev magustoit.  

›   "Tänapäeva lapsed käivad liiga sageli McDonald’s restoranis "

Meie hinnangul külastavad 3–8-aastased lapsed meie restorane keskmiselt üks kord  2–3 nädala jooksul.