You are here

Kõik, mida te olete kunagi tahtnud teada Happy Meal eine kohta

Happy Meal... asi on nimes

Nimi Happy Meal tähendab, et meie eesmärk on teha teid õnnelikuks! See mitmekesine menüü koosneb toodetest, mis lastele meeldivad. Me teeme lapsed õnnelikuks, sest nad saavad valida McDonald’s toodete valikust nii oma lemmikroa kui ka lisandi, magustoidu ja joogi. Seejuures tagame, et teiegi jääte rahule, sest lapsed saavad täieliku eine!

Kas te ütlesite mitmekesisus?

Meie McDonald’s restoranis pöörame erilist tähelepanu kõigi oma toodete toiteväärtusele, eriti aga lastele pakutava puhul. Happy Meal menüü väljatöötamisel oleme silmas pidanud just laste vajadusi.. Me pakume:

  struktureeritud ja varieeruvat menüüd, kuhu kuulub valguallikat sisaldav peamenüü, lisand ja jook. Juurde saab eraldi valida magustoidu.

  portsjonid on väiksemad kui täiskasvanute menüü puhul

  magustoidud on tehtud just laste jaoks, sisaldades tervislikku valikut Actimelist, Nesquicki tahvlist või värsketest õunaviiludest

 

Hetkel pakume neljast pearoast, kahest lisandist, kümnest joogist ja kolmest magustoidust koosnevat valikut, mis tähendab, et teie lapsel on valida kokku 240 võimaluse vahel! 

Tänu sellele mitmekesisusele võite

  olla kindel, et üks eine hoolitseb teie lapse toiduvajaduse eest

  avastada uusi maitseid, lõhnu ja kombinatsioone

  julgustada oma last iseseisvuma, lubades tal teha meie ulatusliku tootevaliku hulgast ise oma valiku

 

Peale selle ei ületa rohkem kui 60% Happy Meal kombinatsioonidest lapse energiavajadust ühe eine puhul koos selliste menüü juurde kuuluvate tervislike valikutega nagu mineraalvesi, värske puuvili  ja porgandipulgad.