You are here

Töö McDonald’s restoranis

Me oleme kindlad, et meie töötajad on täpselt sama rahul kui meie külastajadki. Me tunneme samavõrra uhkust oma toidu kui meie poolt loodavate töökohtade ja oma personali üle, kes muudab meie edu tõelisuseks.

Kui kellelgi on eesmärgiks osta oma esimene auto, koguda raha õpingute jaoks või proovida õnne ärimaalimas, võib McDonald’s teda oma tee leidmisel aidata, pakkudes kvaliteedieeliseid, väljakutset esitavat karjääri ning rikkalikult kasvuvõimalusi. Me oleme alati täie veendumusega väitnud, et me oleme vaid nii tugevad kui meie nõrgim töötaja ning võlgneme oma edu suuresti kõigile, kes on McDonald’s restoranis minevikus töötanud ja kes praegu siin töötavad. Meie inimressursside poliitika põhineb personali pideval arengul ning me suudame pakkuda kõigile oma töötajatele pidevaid karjäärivõimalusi.

McDonald’s restoranis töötamine ei nõua eelnevat kogemust restoranitöö vallas. Me oleme veendunud, et kõik meie meeskonna liikmed saavad võimaluse oma oskuste ja annete väljaarendamiseks, mis viib nende äripotentsiaali kõrgemale tasemele sõltumata sellest, millisel tasemel nad on praegu. Tänu sellisele mitmekülgsele strateegiale on enamik meie restoranijuhatajatest ja muudest tippjuhtidest alustanud oma karjääri mõne meie restorani meeskonna liikmena! Ja lõpuks me oleme veendunud, et parima firma reputatsiooni kinnitamiseks peame pakkuma oma töötajatele parimaid võimalusi.